Targi Aqua&Zoo już wkrótce!

Nasze spotkania. Zapowiedzi i informacje dotyczące imprez akwarystycznych. Fotorelacje, Ogłoszenia o konkursach akwarystycznych.

Targi Aqua&Zoo już wkrótce!

Postprzez Aqua&ZooMTP » Wt 01 wrz, 2015

Targi Aqua&Zoo już wkrótce!

Do wszystkich miłośników zwierząt! Uwaga, uwaga! Już 17-18 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się salon zoologiczny Aqua&Zoo. Wspaniale odnajdą się tu wszyscy, którzy uwielbiają psy, koty, świnki morskie, chomiki i inne zwierzęta towarzyszące, a także fani akwarystyki oraz terrarystyki.

Koty pokonujące tor przeszkód na prośbę swojego właściciela, wesoło poszczekujące psy, najpiękniejsze dyskowce, które zostaną ocenione podczas Międzynarodowych Mistrzostw Dyskowców oraz ciekawskie fretki czekające na swoich nowych właścicieli, a także całe mnóstwo innych zwierzaków – najlepszych przyjaciół człowieka - będzie można zobaczyć podczas targów. Hodowla, tresura i pielęgnacja to główna tematyka zbliżającego się wydarzenia.

Liczne prelekcje, pokazy, warsztaty, konkursy i zabawy dla najmłodszych sprawią, że wizyta na targach Aqua&Zoo to wspaniała okazja do spędzenia ciekawego, rodzinnego weekendu. Z pewnością Waszą uwagę przykuje także Wystawa Zwierząt Egzotycznych oraz okazy ryb z całego świata. Dodatkowo będą czekać na Was doświadczeni hodowcy, którzy podzielą się swoją pasją i fachową wiedzą, a do tego wszystkiego możliwość zakupienia wszystkich wystawionych akcesoriów.

Więcej informacji zdradzimy wkrótce!

W tym samym czasie odbędą się także Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY, Targi Hobby – spotkanie ludzi z pasją i Targi Gier Video i Multimedialnej Rozrywki Poznań Game Arena oraz w dniach 15-17 Tour Salon.

Firmy oraz wszystkich pasjonatów chętnych do prezentacji swojej oferty lub kolekcji podczas targów zapraszamy do kontaktu: mirosława.judek@mtp.pl
Data: 17-18.10.2015r.
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, paw. 4
Godziny otwarcia:
• 17 października - 10.00 – 18.00
• 18 października - 10.00 – 17.00
Kontakt:
Hanna Zalewska, tel. +48 691 021 928
e-mail: hanna.zalewska@mtp.pl
www.hobby.mtp.pl
Aqua&ZooMTP
Początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt 01 wrz, 2015
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Powrót do Spotkania, Zjazdy, Zapowiedzi, Relacje, Konkursy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość